محلی‌سازی

رنگ‌ها، سمبل‌ها و حتی بار معنی برخی لغات در هر فرهنگی متفاوت از فرهنگ دیگر است. با نظر به توسعه‌ی روابط جهانی و اطلاعات محلي‌سازی نرم‌افزار، وبگاه، چندرسانه‌ای و بازي‌های رایانه‌ای از جایگاه بالایی برخوردار است.

Alt

چندرسانه‌ای

با محلي‌سازی ویدئو، صدا، انیمیشن و ... مخاطبین شما با زبان مادری و ویژگي‌های فرهنگی خود ارتباط بهتر و موثرتری با محصول برقرار مي‌کنند. این امر در توسعه و گسترش محصول‌تان تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

نرم‌افزار

شرکت ختام با تیم خبره‌ی خود نرم‌افزار شما را باتوجه به فرهنگ و قراردادهای زبان مقصد بومي‌سازی مي‌کند. مدیران و صاحبان کسب‌وکار می توانند نرم‌افزارشان را جهت معرفی به جهان به بهترین شکل به‌دست ختام بسپرند.

بازی‌های رایانه‌ای

بازي‌های رایانه‌ای از جذابیت زیادی برخوردارند اما با وجود گرافیک و گیم‌پلی عالی، زمانی این جذابیت به اوج مي‌رسد که متن و صدای به‌کاربرده شده در بازی نیز به زبان مادری مخاطب برگردانده شده باشد.

وبگاه

باتوجه به گسترش روابط و تعاملات میان کشورها، معرفی شرکت یا محصولات در جامعه‌ی جهانی از ارزش بالایی برخوردار است. بومي‌سازی وبگاه اگر به درستی انجام نکیرد مي‌تواند آسیب زیادی به صنعت یا کسب‌وکار شما وارد کند. از این‌رو مترجمین ختام با دقت بالایی مي‌توانند کار شما را در زمان دلخواه انجام دهند.

سفارش ترجمه

ترجمه هنری تخصصی است. کار خود را به کاردان بسپارید

خدمات ما

ترجمه

ترجمه مکتوب، ترجمه شفاهی، ترجمه چندرسانه‌ای

ویرایش

ویرایش تخصصی مقالات، کتب، پایان‌نامه، نمونه‌خوانی

پژوهش

خلاصه‌نویسی کتاب و مقاله، جست‌وجوی مقالات تخصصی

محلی سازی

نرم‌افزار چندرسانه‌ای، وبگاه، بازي‌های رایانه‌ای

ارائه بهترین خدمات ممکن

به مشتریان‌

در کوتاه‌ترین زمان

کتابخانه

دانلود کتاب، مقاله فرهنگ‌ لغت تخصصی، فیلم‌های آموزشی