ترجمه مکتوب

Alt

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه‌ی صحیح و دقیق کاتالوگ‌ها و بروشورها در معرفی و پیشرفت صنعت شما موثر است و مترجمان ختام به خوبی با این نوع از ترجمه آشنا هستند.

ترجمه کتاب

ختام با کمک متخصصین حرفه ای اش توانایی ترجمه کتب متنوع در هر زمینه ی تخصصی را دارد. یکی از خدماتی که این شرکت در این زمینه به کارفرماهای خود ارائه می کند تحویل و ارزیابی بخش به بخش کتاب و تخفیف حجمی ۴۵ درصدی مي‌باشد.

ترجمه مقالات

حتما بارها پیش آمده به دلیل ترجمه نادرست ژرونال های تخصصی از پذیرفتن مقاله شما سرباز زدند. ختام گروهی متشکل از متخصصان صنعت ترجمه را گرد هم آورده تا مقاله های تخصصی هر حرفه را به کاردان آن سپرده و با کیفیت ترین ترجمه را به شما ارائه دهد.

ترجمه مجلات تخصصی

برای ترجمه مقالات بروز دنیا و انتشار آن در فضای مطبوعاتی روی ختام حساب کنید

ترجمه کاتالوگ و راهنما

ترجمه دفترچه های راهنما، کاتالوگ، بروشور و تمامی موارد تبلیغاتی به صورت کامل و آماده ارسال به چاپخانه یکی از خدمات ختام می باشد.

ترجمه صفحات اینترنتی

یکی از منابع پژوهشی، وبگاه‌های اینترنتی هستند که متخصصین ما علاوه بر ترجمه‌ی صفحات اصلی وبگاه های تخصصی و غیر‌تخصصی، محتوای آن را نیز به تفکیک بخش‌ برای شما ارسال مي‌کنند.

ترجمه تجاری، اداری و بازرگانی

تیم مترجمان ختام متون حقوقی، اداری و نامه‌نگاری، مکاتبات بازرگانی بین‌المللی، گزارش‌ها، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها، ترجمه برشور و کاتالوگ شما را به طور تخصصی ترجمه می کند.

سفارش ترجمه

ترجمه هنری تخصصی است. کار خود را به کاردان بسپارید

خدمات ما

ترجمه

ترجمه مکتوب، ترجمه شفاهی، ترجمه چندرسانه‌ای

ویرایش

ویرایش تخصصی مقالات، کتب، پایان‌نامه، نمونه‌خوانی

پژوهش

خلاصه‌نویسی کتاب و مقاله، جست‌وجوی مقالات تخصصی

محلی سازی

نرم‌افزار چندرسانه‌ای، وبگاه، بازي‌های رایانه‌ای

ارائه بهترین خدمات ممکن

به مشتریان‌

در کوتاه‌ترین زمان

کتابخانه

دانلود کتاب، مقاله فرهنگ‌ لغت تخصصی، فیلم‌های آموزشی