ترجمه شفاهی

آیا تا بحال در سمیناری شرکت کرده اید که به زبان آن تسلط نداشته اید اما مطالب آن برای شما بسیار مهم بوده است؟ آیا تا بحال طعم رضایت و اعتماد به یک مترجم را در سفرهای خارجی چه از نظر امانت داری و چه از نظر توانایی چشیده اید؟ آیا از فواید میهمانان خارجی خود که با هزینه و اهمیت زیادی نزد شما آمده اند به خوبی بهره برده اید؟

Alt

ترجمه شفاهی همزمان

در این سرویس ختام بهترین مترجمان همزمان را جهت قرارملاقات‌های تجاری و تفریحی چه داخل  چه خارج کشور به همراه کارفرما اعزام می گرداند.

ممکن است که در برگزاری نمایشگاه‌ها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم به زبان های مختلف داشته باشید. در این صورت، ختام به کمک شما مي‌آید و مترجم مورد نظر را به همراه شما اعزام می گرداند.

ختام اولین شرکت تعاونی ترجمه در ایران، سرویس ویدئو کنفرانس را ارائه کرده است. به این صورت که مترجم حرفه ای ما واسط میان شما و شریک تجاری تان خواهد بود و تنها با یک تماس از مترجمین حرفه ای ما برای ژیشبرد بهتر اهداف تان استفاده کنید.

ترجمه شفاهی پیاپی

ترجمه شفاهی همزمان فرایندی فشرده از تبادل سریع داده‌ها و اطلاعات است، مترجمی که به این نوع ترجمه می‌پردازد علاوه بر احاطه کامل بر هر دو زبان مبدأ و مقصد و موضوع سخنرانی، باید سرعت عمل کافی داشته و از توانایی‌های جسمانی و ضریب هوشی خوبی بهره‌مند باشد. شرکت ختام آمادگی سرویس دهی در نشست‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی، پخش همزمان سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های مهم شخصیتهای برجسته در رادیو و تلویزیون را دارد.

سفارش ترجمه

ترجمه هنری تخصصی است. کار خود را به کاردان بسپارید

خدمات ما

ترجمه

ترجمه مکتوب، ترجمه شفاهی، ترجمه چندرسانه‌ای

ویرایش

ویرایش تخصصی مقالات، کتب، پایان‌نامه، نمونه‌خوانی

پژوهش

خلاصه‌نویسی کتاب و مقاله، جست‌وجوی مقالات تخصصی

محلی سازی

نرم‌افزار چندرسانه‌ای، وبگاه، بازي‌های رایانه‌ای

ارائه بهترین خدمات ممکن

به مشتریان‌

در کوتاه‌ترین زمان

کتابخانه

دانلود کتاب، مقاله فرهنگ‌ لغت تخصصی، فیلم‌های آموزشی